У цій секції товар відсутній.
Ванна - ємність для купання, відома ще з часів єгипетських фараонів, яка в тому чи іншому вигляді була багато століть основним штучним резервуаром для миття. І хоча з давніх часів минуло чимало часу, сучасна ванна мало чим відрізняється від своїх попередників, за рідкісним винятком. Отже, давайте розберемося, чим різняться ванни між собою в наш час:
- акрилова ванна. Ванна з акрилу – найбільш популярний варіант у сучасному ремонті, це обумовлено їхньою надійністю, міцністю, привабливим зовнішнім виглядом, великим вибором різноманітних форм у магазинах сантехніки та прийнятною ціною. Якщо Ви вирішили купити акрилову ванну, то слід насамперед звернути увагу на товщину стінки – чим вона більша, тим довше прослужить вам цей виріб. Товщина стінки акрилової ванни, що рекомендується, – від 4,0мм. Ванна з тоншого шару акрилу більше схильна до можливого деформування внаслідок її експлуатації, що гарантовано призведе до втрати її первинної форми. Також, слід зазначити, що тонкий шар стінки ванни призводить до швидшого остигання в ній води. Слід звернути особливу увагу на конструкцію ніжок – як правило, якісні акрилові ванни комплектуються каркасною монтажною конструкцією, що дозволяє максимально надійно та міцно встановити та зафіксувати виріб, без ризику деформації чи пошкодження.
- Сталева ванна. Один з найбільш популярних, у минулому, варіантів, що втратив актуальність з появою сучасних технологій, внаслідок того, що «гонка за ціною» призвела до зменшення товщини стінки, і відповідно втрати якості, а різноманітність форм акрилових ванн відсунула «стандартні» ванни. із сталі на другий план. Слід зазначити, що, незважаючи на «втрату позицій», сталева ванна з нормальною товщиною стінки (від 2,5 мм) та якісним покриттям є чудовим варіантом для вашого ремонту, який прослужить багато років.
- Чавунна ванна. Найкращий варіант ванни, на нашу думку, який має один значний мінус - висока ціна, що перекреслює всі плюси цього виробу (міцність, довговічність, велика товщина стінки та ін.).
При виборі будь-якої ванни слід звернути увагу на такі аспекти, які допоможуть Вам правильно підібрати виріб, який прослужить багато років без додаткового втручання у його роботу:
- Якість покриття та його ремонтопридатність.
- Міцність ніжок або каркаса.
- Якість сифона (якщо він іде у комплекті).
- Довжина та форма ванни.
- Можливість кріплення панелей (у разі потреби).
Висока швидкість сучасного життя диктує нам високу швидкість у всьому, у тому числі й у прийомі водних процедур, тому душові кабіни та душові бокси все частіше витісняють із сучасного дизайну традиційні ванни. Цей факт продиктований також можливістю збільшення вільної площі ванної кімнати у разі встановлення душової системи замість ванни.
Душовий бокс – завершена цільна конструкція, яка не потребує додаткових елементів для її встановлення. Як правило, в комплект душового боксу входить весь набір необхідних елементів (душовий піддон, стінки, двері, дах, змішувач, сифон та ін.)
Душова кабіна - це комплекс, який встановлюється в кут ванної кімнати і є набором з душового піддону, каркаса, бічних стінок і дверей. Душова кабіна, на відміну від душового боксу, не комплектується задніми стінками, а кріпиться до існуючих стін кімнати, що є головною відмінністю між ними.
- Матеріал виготовлення душового піддону, корпусу, дверцят. В більшості випадків, піддони душових кабін і боксів виготовляють з акрилу, а двері з гартованого «безпечного» скла.
- Розміри. Як правило, душові кабіни можна купити розміром 800х800мм, 900х900мм та 1000х1000мм.
- Міцність каркаса чи ніжок.
- Кількість регулюючих елементів.
- Комплектація.
Інтернет-магазин СтройМайстер-Полтава представляє своїм покупцям кілька оптимальних варіантів ванн та душових кабін від перевірених виробників, які завжди є в наявності на нашому складі, а великий вибір сталевих та акрилових ванн Ви завжди можете купити у спеціалізованому магазині сантехніки «ЕлСан».